Hoppa till huvudmenyn
Hoppa till innehållet
Sök
Sökformulär
Sök
Föreningen Energisystemteknologerna
Civilingenjörsprogrammet i energisystem
Uppsala Universitet och Sveriges Lantbruksuniversitet
Huvudmeny
Start
Student
Studier
Studierådet
Alumn
Anonym kontakt
Studiesocialt
Blivande student
Om Uppsala
Om programmet
Sök till Energisystem
Besök oss!
Kalender
Sektionsrummet
Eventkalender
Sektionen
Bli medlem i FET
Engagemang i FET
Styrelsen
Klubbverket
Dokument
Internationellt
Klassfoton
ES sektionsrum
Event
ES-Veckan
Julbord
Kräftskiva
Mottagning
Norreda
Företag
Kontakt
Kontakter
Personuppgifter
Kontaktformulär
Partners
Du är här
Hem
Kontakt
Grupp
Styrelsen
Ordförande
Elise Lamenoise
E-post:
es-ordf
[at]
utn.se
Telefon:
0723963557
Alumnansvarig
Linda Brante
E-post:
es-alumn
[at]
utn.se
Telefon:
0764199123
Idrottsansvarig
Markus Fransson
E-post:
es-idrott
[at]
utn.se
Telefon:
0761719777
Informationsansvarig
Line Altzén
E-post:
es-info
[at]
utn.se
Telefon:
076- 317 84 38
Internationellt ansvarig
Matilda Kylberg
E-post:
es-int
[at]
utn.se
Telefon:
0763393591
Klubbmästare
Vilmer Spjut
E-post:
es-klubb
[at]
utn.se
Telefon:
0769476099
Klubbmästare
William Ernlund
E-post:
es-klubb
[at]
utn.se
Telefon:
0760213837
Näringslivsansvarig
Felix Ranestål
E-post:
es-naringsliv
[at]
utn.se
Telefon:
0767957521
Studierådsordförande
Axel Svensson
E-post:
es-studier
[at]
utn.se
Telefon:
0702658996
Studiesocialt ansvarig
Sofia Löwdin
E-post:
es-soc
[at]
utn.se
Telefon:
0702455133
Vice ordförande tillika ekonomiskt ansvarig
Klara Lekås
E-post:
es-vice
[at]
utn.se
Telefon:
076-623 31 25
Kontaktperson UTN
ES kontaktperson i UTN:s styrelse
Kristina Levin
E-post:
kristina.levin
[at]
utn.se
FUM-representanter
FUM-ledamot
Elin Granath
E-post:
es-fum
[at]
utn.se
FUM-suppleant
Inga Nordin
E-post:
es-fum
[at]
utn.se
Valberedningen
Sammankallande i valberedningen
John Lindmark
E-post:
es-val
[at]
utn.se
Valberedningen
Olof Henriksson
E-post:
es-val
[at]
utn.se
Klubbverket
Klubbmästare
Vilmer Spjut
E-post:
es-klubb
[at]
utn.se
Telefon:
0769476099
Klubbmästare
William Ernlund
E-post:
es-klubb
[at]
utn.se
Telefon:
0760213837
Klubbverkare
Ivan Backhans
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Klubbverkare
Kajsa Thorsell
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Klubbverkare
Maja Aleberg
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Klubbverkare
Matilda Kylberg
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Klubbverkare
Kippe Segerstedt
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Klubbverkare
Amanda Albrecht
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Klubbverkare
Gustav Melin
E-post:
es.klubbverk
[at]
gmail.com
Studentrepresentanter
Representant år 1
Gabriel Holen
E-post:
Gabriel.alstadesign
[at]
gmail.com
Representant år 1
Karin Wedman
E-post:
Karin.ingeborg.wedman
[at]
gmail.com
Representant år 2
Sebastian Granath-Wendt
E-post:
sebastian.granath.wendt
[at]
gmail.com
Representant år 2
Fredrik Sjödén
E-post:
Fredrik.sjoden.6835
[at]
student.uu.se
Representant år 3
Pianca Islam
E-post:
pianca.islam.0704
[at]
student.uu.se
Representant år 3
Oskar Andersson
E-post:
oskar.jan.andersson
[at]
gmail.com
Representant år 4
Maria Dryagina
E-post:
maria.dryagina
[at]
outlook.com
Representant år 4
Caroline Thunberg
E-post:
c.thunberg
[at]
outlook.com
Representant år 5
Emma Nedstrand
E-post:
emma.ned
[at]
hotmail.com
Representant år 5
Markus Broman
E-post:
m.broman
[at]
live.se
Representant år 5
Jacob Bengtsson
E-post:
jacob.bengtsson
[at]
live.com